Spor
Giriş Tarihi : 04-10-2021 21:46   Güncelleme : 04-10-2021 21:46

AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Amatör Spor Haftası etkinlikleri 04-10 Ekim tarihleri arasında 81 İl’de eş zamanlı olarak başladı

AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Amatör Spor Haftası etkinlikleri 04-10 Ekim tarihleri arasında 81 İl’de eş zamanlı olarak başladı. Etkinlikler çeşitli branşlarda gerçekleştirilecek organizasyonlar ile hafta boyunca devam edecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığımızın amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesini sağlamak amacıyla Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunu ile ortaklaşa düzenlediği “Amatör  Spor Haftası”  81 İlde eş zamanlı olarak başladı.
Sporu tabana yaymak, ve gençlerimizin sağlıklı bir yaşam için sporla tanışmaları adına 04-10 Ekim tarihlerinde kutladığımız Amatör Spor Haftası bir hafta boyunca çeşitlik branşlarda gerçekleştirilecek organizasyonlar ile devam edecek.
Etkinlik Programı
 
04 Ekim Pazartesi 
18.30 Voleybol Müsabakaları Gölpazarı İlçe Spor Salonu
05 Ekim Salı
10.00 Voleybol Müsabakaları Söğüt İlçe Spor Salonu
10.00 Atletizm Müsabakaları Söğüt İlçe Stadı
18.30 Voleybol Müsabakaları Gölpazarı Spor Salonu
06 Ekim Çarşamba
10.00 Voleybol Müsabakaları Söğüt İlçe Spor Salonu
10.00 Taekwondo Müsabakaları Osmaneli İlçe Spor Salonu
10.00 Kick Boks Müsabakaları Pazaryeri Spor Salonu
18.30 Voleybol Müsabakaları Gölpazarı Spor Salonu
07 Ekim Perşembe
10.00 Futbol Müsabakaları Söğüt İlçe Stadı
18.00 3×3 Basketbol Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
18.30 Voleybol Müsabakaları Gölpazarı Spor Salonu
08 Ekim Cuma
10.00 Futbol Müsabakaları Söğüt İlçe Stadı
18.00 3×3 Basketbol Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
18.30 Voleybol Müsabakaları (Final) Gölpazarı Spor Salonu
09 Ekim Cumartesi
10.00 İller arası Judo Müsabakaları İstasyon Spor Salonu
10.00 Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Step Aerobik Etkinliği Bozüyük Yeşilkent Kent Ormanı
14.00 Masa Tenisi Müsabakaları Bozüyük Spor Salonu
18.00 3×3 Basketbol Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
10 Ekim Pazar
10.00 Yüzme Müsabakaları Kapalı Spor Salonu
11.00 Futbol Müsabakaları Bozüyük Yeşilkent Sahası
11.00 Karate Müsabakaları Toki İlkokulu
12.00 Bocce Turnuvası Bozüyük 4 Eylül Sahası
15.00 Futbol Turnuvası Bilecik Sentetik Saha