Bilecik Haber
HV
01 NİSAN Cumartesi 08:18

Bilecik Belediyesi Cumhuriyet Bayramında Muhteşem Bir Geceye İmza Attı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen Fener Alayı ve Cem Belevi konseri ile Bilecik Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladı

YEREL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 10:26   Güncelleme : 31-10-2022 10:26
Bilecik Belediyesi Cumhuriyet Bayramında Muhteşem Bir Geceye İmza  Attı.

Bilecik Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen Fener Alayı ve Cem Belevi konseri Bilecik halkı tarafından büyük ilgiyle karşılandı.Cem Belevi, en sevilen şarkılarını Bilecik halkı için seslendirdi. Geceye Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, “Hepiniz hoş geldiniz. Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. Geceye Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu ölümsüz sözleriyle başlamak istedim. Bilecik her zaman milli bayramlarda böyle coşkulu olmuş ve kalabalık bir şekilde etkinliklere katılmıştır. Her zaman milli bayramlara da önem vermiştir. En son bu güzel kalabalığı Zafer Bayramı ve Bilecik’in Kurtuluşu etkinliklerinde yaşadık. Yine hoş geldiniz ve mutluluğumuza mutluluk kattınız. Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun sevgili Bilecikliler! Tabiki burada Cem Belevi ve sevgili orkestrasına sonsuz teşekkürler. Güzel ve eğlenceli bir gece olsun hepimiz için” ifadelerini kullandı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi