Eğitim
Giriş Tarihi : 04-09-2021 00:46   Güncelleme : 04-09-2021 00:46

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Minik Misafirlerimizi Ağırladık

Tarımsal Uygulama ve Araştırma Müdürlüğümüze (TUAM) bağlı Aşağıköy Uygulama ve Araştırma Alanında, Bilecik Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımız için 2 Eylül Perşembe günü meyve toplama ve piknik etkinliği gerçekleştirildi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Minik Misafirlerimizi Ağırladık

Tarımsal Uygulama ve Araştırma Müdürlüğümüze (TUAM) bağlı Aşağıköy Uygulama ve Araştırma Alanında, Bilecik Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımız için 2 Eylül Perşembe günü meyve toplama ve piknik etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Koyun, Bilecik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Emin Türker, İl Müdür Yardımcısı Ali Ömüt, Üniversitemiz Öğretim Üyeleri, koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımız ile öğretmenleri katıldı.

Etkinlik kapsamında minik konuklarımızla yemek yenildikten sonra Rektörümüz Prof. Dr. Beydemir, minik konuklarımıza hediyelerini verdi. Misafirlerimiz öğretmenlerinin gözetiminde Ziraat Fakültesi Öğrencisi olan ağabey ve ablaları ile çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirdiler. Program, Ziraat Fakültesi Uygulama Alanındaki meyve toplama etkinliği ile sona erdi. 

 

 

*Minik Konuklarımız koruma ve bakım altında bulundukları için fotoğraf çekiminde yer almamışlardır.