Eğitim
Giriş Tarihi : 08-03-2021 16:35   Güncelleme : 08-03-2021 16:35

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Rektörümüz, Kelemcioğlu Konağı’nda İncelemelerde Bulundu

Rektörümüz Prof

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Rektörümüz, Kelemcioğlu Konağı’nda İncelemelerde Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret ederek, Belediye tarafından Osmaneli MYO Aşçılık Bölümü için tahsis edilen Kelemcioğlu Konağı’nda yapılan bakım-onarım ve restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

02 Eylül Çarşamba günü yapılan incelemelerde Rektörümüze, Osmaneli MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Fevzi Savaş,  Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Cenk Karakurt ve Rektör Danışmanımız Öğr. Gör. Özgür Özcan eşlik etti.

Osmaneli Belediyesi tarafından Aşçılık Bölümü için tahsis edilen Kelemcioğlu Konağı gerek tarihi dokusu, gerekse günümüz gereksinimlerine yanıt verebilecek modern donatısı ile ihtiyaçları karşılayacak. Bakım-onarım ve restorasyon çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan konak, açılışının ardından öğrencilerimize hem derslik hem de mutfak  olarak hizmet verecek.

 
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, çalışmalarda gelinen aşamadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek sürece katkılarından dolayı Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’e teşekkür etti. Üniversite ve mahalli idarelerin koordineli çalışmasının önemine vurgu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Beydemir bundan sonra da çeşitli işbirliklerinin olabileceğini belirtti.