Eğitim
Giriş Tarihi : 04-03-2021 18:02   Güncelleme : 04-03-2021 18:02

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Tanıtım Toplantısı

Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi (BŞEU-TTO), Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliğinde, Eskişehir ve Bilecik’teki girişimcilere açık olan “SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Tanıtım Toplantısı” çevrimiçi olarak yapıldı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Tanıtım Toplantısı

Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi (BŞEU-TTO), Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliğinde, Eskişehir ve Bilecik’teki girişimcilere açık olan “SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Tanıtım Toplantısı” çevrimiçi olarak yapıldı. 

BEBKA Genel Sekreteri M. Zeki Durak’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda, kendi işini kurmak isteyen, yenilikçi fikirlere sahip girişimcilerimize ülkemizde sunulan pek çok destek hakkında bilgiler verildi. Girişimcilik ekosisteminin oluşturulması, beraberinde pek çok buluşu, yeni iş sahalarını ve yerli ürün üretimini getirecektir. Bu nedenle üniversite olarak bizler de bölgemizde girişimcilik ekosistemini artırmak, iş fikirlerini hayata geçirmek adına çeşitli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda BŞEÜ-TTO Girişimcilik Merkezimizde aktif rol oynamaktadır. BEBKA tarafından desteklenen  Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olarak içinde bulunduğumuz bir destek programı olan “SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı” hakkında tüm detaylar ARİNKOM TTO Girişimcilik ve Öğrenci Programları Koordinatörü Aynur GÜNEŞ KAHRAMAN tarafından paylaşıldı.