Eğitim
Giriş Tarihi : 02-07-2021 21:48   Güncelleme : 02-07-2021 21:48

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Ticaret ve Sanayi Odası’nın e Desteği Sürüyor

Rektörümüz Prof

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Ticaret ve Sanayi Odası’nın e Desteği Sürüyor

Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir ve Bilecik TSO Başkanı Şükrü Keskin, Tıp Fakültesi bünyesinde Morfoloji Binası olarak hizmet verecek olan Sağlık Bloklarında, tefrişatı tamamlanan 117 ve 141 kişi kapasiteli 2 adet amfide incelemelerde bulundu.

Rektörümüz Beydemir konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile ilimizdeki sanayici ve iş insanlarına katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 28 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşen meclis toplantısında değerli üyelerimize üniversitemizi, çalışmalarımızı ve hedeflerimizi anlatarak destek talebinde bulunmuştuk. Aradan geçen bu kısa sürede birlik ve beraberlik içerisinde güzel işleri başarmaktan dolayı mutluyuz. Umuyorum ki bundan sonraki süreçte de iş birliklerimiz güçlenerek devam edecek. Bu dersliklerin, üniversitemiz ve paydaşlarımız arasında bundan sonraki dönemde gerçekleşecek ortak çalışmaların lokomotifi olacağına inanıyorum. İlimizin ‘Sağlık ve Eğitim Şehri’ olması hedefimize tüm paydaşlarımızla ortak çalışmalarımız neticesinde ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Bilecik TSO Başkanı Şükrü Keskin de üniversitemizde gerçekleşen çalışmaları yakından ve ilgiyle takip ettiklerini belirterek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini sürdüreceklerini belirtti.