Eğitim
Giriş Tarihi : 13-04-2021 20:47   Güncelleme : 13-04-2021 20:47

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Türk Polis Teşkilatı 176 Yaşında

Rektörümüz Prof

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Türk Polis Teşkilatı 176 Yaşında

Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhami Yurdakul 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü kapsamında Emniyet Teşkilatına bir ziyaret gerçekleştirdiler. 8 Nisan Perşembe günü Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Suat Günbey ve Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal’ı makamlarında ziyaret eden Rektörümüz Beydemir, ülkemizin iç güvenliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 176. yılını ve Polis Haftasını kutladı.

Rektörümüz Beydemir ülkemizin huzuru ve asayişi için gece gündüz demeden, zor şartlarda görev yapan tüm emniyet mensuplarının Polis Bayramını kutladı. Türk Polis Teşkilatının kuruluşundan bu yana suçlunun yakalanmasının yanı sıra suçun önlenmesine yönelik yaptığı çalışmalara değinen Rektörümüz Beydemir, “Yaklaşık iki asırdır büyük fedakarlıklarla kamu düzeninin tesisi ve devamlılığını sağlayan Polis Teşkilatımıza minnettarız. Üstün görev anlayışı, insan ve devlet sevgisi ile dünyaya örnek olan Emniyet Teşkilatı mensuplarının Polis Haftasını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Narkotik Polislerine Teşekkür Edildi

Öte yandan geçtiğimiz günlerde üniversitemizde En İyi Narkotik Polisi: “Anne” konulu bir sunum yapan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli Polis Memurları Can Ali Maba ve Recep Sağlam’a teşekkür belgesi takdiminde bulunuldu.