Ekonomi
Giriş Tarihi : 11-10-2021 14:23   Güncelleme : 11-10-2021 14:23

İl Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

​ İl Müdürlüğümüz Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü olarak görev yapan Hasan ÖZ’ ün Eskişehir İline tayin olması münasebetiyle veda yemeği düzenlendi

İl Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

İl Müdürlüğümüz Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü olarak görev yapan Hasan ÖZ’ ün Eskişehir İline tayin olması münasebetiyle veda yemeği düzenlendi.

İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ’  ın yanı sıra İl Müdür Yardımcısı Mustafa DEMİRBAŞ ile İl Müdür Yardımcısı Erkal GEDİKLİ, İl- İlçe ve Şube Müdürleri ile personelinin katılımıyla gerçekleşen yemekte keyifli ve duygu dolu anlar yaşandı.

İl Müdürümüz YOLDAŞ yaptıkları konuşmada şunları söyledi;

” Arkadaşımızla aynı çatı altında görev yapmaktan öte memuriyetimizin ilk yıllarında beraber görev yapmış olmaktan oldukça mutlu olduğumu belirtmek isterim. Şube Müdürümüz bir çalışma arkadaşından öte Kardeş niteliğinde olmuştur benim için.

Kendisi İlimizde yaptığı görevi süresince güzel ve başarılı işler ortaya çıkarmış bir arkadaşımızdı. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder ve bundan sonraki memuriyet hayatında başarılar dilerim.” dedi.

Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Hasan ÖZ ise Bilecik’te görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine bu imkânı sağlayan İl Müdürümüz YOLDAŞ’ a çok teşekkür ettiğini belirtti.

 İl Müdürlüğü ailesinin bir parçası olmaktan mutlu olduğunu, burada geçirdikleri günleri, buradaki birlik ve beraberliği hiç unutmayacağını söyleyerek, bu yemeği düzenledikleri için çalışma arkadaşlarına çok teşekkür etti.

İl Müdürümüz YOLDAŞ’ In, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Hasan ÖZ’ e plaket takdim etmesinin ardından veda yemeği toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.