Ekonomi
Giriş Tarihi : 01-06-2021 21:01   Güncelleme : 01-06-2021 21:01

İl Müdürlüğümüzce Kontroller Aralıksız Yürütülmektedir

​ Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK’ ün koordinatörlüğünde İlimiz merkez ve 7 ilçemizdeki gıda işletmelerinin Covid-19 ile mücadele kapsamında gıda işletmelerinde alınan tedbirlerin kontrolleri, haftanın yedi günü İl Müdürlüğümüz kontrol görevlileri tarafından aralıksız yürütülmektedir

İl Müdürlüğümüzce Kontroller Aralıksız Yürütülmektedir

Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK’ ün koordinatörlüğünde İlimiz merkez ve 7 ilçemizdeki gıda işletmelerinin Covid-19 ile mücadele kapsamında gıda işletmelerinde alınan tedbirlerin kontrolleri, haftanın yedi günü İl Müdürlüğümüz kontrol görevlileri tarafından aralıksız yürütülmektedir.

 İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ’ ın katılımıyla Ertuğrulgazi Mahallesindeki gıda işletmelerinde alınan önlemler yerinde incelenmiş olup, İl Müdürümüz tarafından maske, mesafe ve temizlik hususlarında işletme yetkililerine gerekli bilgilendirme ve uyarılar yapılmıştır.

  Ayrıca müdürlüğümüz tarafından il genelinde halkımızın güvenilir gıdaya ulaşımı açısından gıda denetimleri titizlikle devam etmektedir. Bu kapsamda numuneler alınarak mevzuata uygunluğu kontrol edilmektedir.