Ekonomi
Giriş Tarihi : 17-06-2021 11:12   Güncelleme : 17-06-2021 11:12

İl Müdürümüz YOLDAŞ, İl Müdürlüğümüz toplantı Salonunda İl ve İlçelerimizin Ziraat Odası Başkanları ile buluştu.

​ İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ, İl Müdür Yardımcılarımız Mustafa DEMİRBAŞ ile Erkal GEDİKLİ ve Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mikail BABUR,  İl Müdürlüğümüz toplantı Salonunda Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet SEVİNEN ile Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet DENİZLİ, Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Orhan UĞUR, Pazaryeri Ziraat Odası Başkanı Hasan İPHAR ve Yenipazar Ziraat Odası Başkanı Ali ÜNAL ile bir araya geldiler

İl Müdürümüz YOLDAŞ, İl Müdürlüğümüz toplantı Salonunda İl ve İlçelerimizin Ziraat Odası Başkanları ile buluştu.

İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ, İl Müdür Yardımcılarımız Mustafa DEMİRBAŞ ile Erkal GEDİKLİ ve Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mikail BABUR,  İl Müdürlüğümüz toplantı Salonunda Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet SEVİNEN ile Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet DENİZLİ, Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Orhan UĞUR, Pazaryeri Ziraat Odası Başkanı Hasan İPHAR ve Yenipazar Ziraat Odası Başkanı Ali ÜNAL ile bir araya geldiler.

Genel değerlendirmelerin ve istişarelerin yapıldığı toplantıda görüşlerini açıklayan İl Müdürümüz YOLDAŞ;

  “İlimizdeki Ziraat Odaları başkanları ile tarım sektörüne ilişkin meseleleri ele aldık. Bugün burada,  aynı masa etrafında toplanabilmek İlimizin Tarım sektörü adına çok anlamlı ve değerli. Tarım ürünlerinin pazarlanmasında yaşadığımız sorunlar başta olmak üzere, her konuda birlikte hareket edilebildiğimiz takdirde tüm sorunlarımızı kolayca çözüme kavuşturabiliriz.

            Tüm sektörlerde olduğu gibi tarım sektöründe de girdilerimizi azaltmak, verimi ve karlılığımızı arttırmak, çevreyi korumak, uluslararası rekabette maliyetleri düşürerek pazar kaybetmemek adına, akıllı tarım uygulamalarını kullanmak son derece önemlidir.

Ziraat Odalarımızla daha yakın iş birliği içerisinde olmak istiyoruz. Tarım şehri olan İlimizde bu yılda farklı çalışmalar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedeflere hep birlikte ulaşabilmemiz için kapımız tüm paydaşlarımıza daima açık” dedi.

Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet SEVİNEN ise toplantının çok verimli geçtiğini belirterek İl Müdürümüz YOLDAŞ’ a tüm başkanlar adına misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.