Ekonomi
Giriş Tarihi : 04-08-2021 19:09   Güncelleme : 04-08-2021 19:09

İl Müdürümüz YOLDAŞ Medetli de Üreticilerle Buluştu…

​ İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ, Çayır ve Mera Şube Müdürü Hasan ÖZ ve Bitkisel Üretim ve Bitki sağlığı Şube Müdürü Hatice Derya AKSU ve Osmaneli İlçe Müdürü Serkan DİKER ile birlikte Osmaneli İlçemizin Medetli Köyünde Karpuz – Kavun Üreticilerimizi ziyaret etti

İl Müdürümüz YOLDAŞ Medetli de Üreticilerle Buluştu…

İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ, Çayır ve Mera Şube Müdürü Hasan ÖZ ve Bitkisel Üretim ve Bitki sağlığı Şube Müdürü Hatice Derya AKSU ve Osmaneli İlçe Müdürü Serkan DİKER ile birlikte Osmaneli İlçemizin Medetli Köyünde Karpuz – Kavun Üreticilerimizi ziyaret etti.

Medetli Halinde üreticilerle buluşan İl Müdürümüz YOLDAŞ, üreticilerimizden hasat, yıllık ürün rekoltesi ve fiyatlar hakkında bilgi alırken, üreticilerimizin sorunlarını yerinde inceledi.

Geçici Tarım İşçilerini kaldığı bölgeyi de ziyaret eden İl Müdürümüz YOLDAŞ, Geçtiğimiz sene yapmış olduğumuz Hamitabat ve Çaltı Bölgesindeki Konteyner Kent projemizin bir örneğini de bu bölgede yapmak istediklerini belirtti.

Karpuz ve Kavun Fiyatlarından memnuniyetini dile getiren Üreticilerimiz İl Müdürümüz YOLDAŞ’ a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sonrasında bölgede bulunan Üzüm bağlarını kontrol eden İl Müdürümüz YOLDAŞ, Tarlada çalışan çiftçilerimizin yanına giderek kendileriyle beraber çapalama ve ot toplama işlemlerinde bulunmasının ardından, üreticilerimizle sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.