Siyaset
Giriş Tarihi : 08-04-2022 15:24

Reklamla geldi reklamla gidecek!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Meclisi’nde 2021 yılı faaliyet raporunun sunumunu gerçekleştirdi. DETAYLAR...

Reklamla geldi reklamla gidecek!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Meclisi’nde 2021 yılı faaliyet raporunun sunumunu gerçekleştirdi. DETAYLAR...

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Meclisi’nde 2021 yılı faaliyet raporunun sunumunu gerçekleştirdi. Tuzla Belediyesi’nin yaptığı projeleri bir bir anlatan Başkan Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Tuzla’da devam eden projeleri yarım bırakmasına tepki göstererek, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin vaatleri ve bugüne kadar özellikle devam eden projeleri tamamlaması açısından baktığımda İstanbul tam bir fetret devrini yaşıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Tuzla’ya verdiği vaatlerin hepsi hayal oldu” dedi.

“ İBB’nin kurduğu kreşlerin sandalyelerinin sayısı bütün hizmetlerini üst üste koyun İstanbul’a diktiği reklam panosu sayısının yarısına ulaşmaz”

İstanbul’un dört bir yanının ucube reklam panoları ile işgal edildiğini ifade eden Başkan Yazıcı, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nın bir reklam tutkusunu görüyoruz. Vatandaş bunları görüyor, milletimiz bu notu alıyor ve bunun hesabını da soracak. Bir hesap uzmanı olan CHP Başkanı da bakarsa görecektir. Eminim ki milletimizin hesabı asla ve asla yanılmaz. İstanbul sokakları, caddeleri, köprüleri ucube reklam panoları ile işgal altında. Bu korkunç bir tablo. İBB hani 150 tane kreş kuracak ya bunların 30-40 tanesi kuruldu. Hadi 150 tanesinin kurulduğunu düşünelim. İBB’nin kurduğu kreşlerin sandalyelerinin sayısı dahil bütün hizmetlerini üst üste koyun İstanbul’a diktiği reklam panosu sayısının yarısına ulaşmaz. İBB’nin bütün reklam panolarının yüz ölçümünü ölçün, İBB’nin İstanbul’da yaptığı yol yüz ölçümünden daha büyüktür.” dedi. 

 

Kaynak:https://www.turkuazgazetesi.net/haber/9856302/reklamla-geldi-reklamla-gidecek