Ekonomi
Giriş Tarihi : 16-07-2021 15:50   Güncelleme : 16-07-2021 15:50

Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK Kurumumuza Veda Ziyaretinde Bulundu.

​ Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü görevine atanan Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK Kurumumuza veda ziyaretin de bulundu

Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK Kurumumuza Veda Ziyaretinde Bulundu.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü görevine atanan Sayın Valimiz Bilal ŞENTÜRK Kurumumuza veda ziyaretin de bulundu.

 

İl Müdürlüğümüz hizmet binası önünde, İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ ile İl Müdürlüğümüz Personeli tarafından karşılanan Sayın Valimiz ŞENTÜRK, toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından İl Müdürümüz YOLDAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

 

Göreve başladığı ilk günden bugüne kadar Tarım İl Müdürlüğümüz ile çok sayıda güzel projeye imza attıklarını belirten Sayın Valimiz ŞENTÜRK, Bilecik’ in kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtti.

 

” Vedalar; Gözüyle sevenler içindir,

Çünkü gönülden sevenler ayrılmaz. . .”

 

                                         Mevlâna

 

 

 

İl Müdürümüz, İl Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaret Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken, İl Müdürümüz YOLDAŞ, Sayın Valimiz ŞENTÜRK’ e yeni görev yerinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak “Allah Yolunuzu Daima Açık Etsin…” dedi.

 

Sayın Valimiz ŞENTÜRK’E İl Müdürlüğümüz olarak gerçekleştirdiğimiz Tarımsal Projelere, gerek Bakanlık nezdinden de, gerek yerel yönetim destekleri ile sağlamış oldukları bütün katkılar için size sonsuz müteşekkir olduklarını belirten, İl Müdürümüz YOLDAŞ,  kendilerine hediye takdiminde bulundu.