Ekonomi
Giriş Tarihi : 30-12-2021 16:31   Güncelleme : 30-12-2021 16:31

VALİMİZ SAYIN DR. KEMAL KIZILKAYA’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

VALİMİZ SAYIN DR. KEMAL KIZILKAYA’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

VALİMİZ SAYIN DR. KEMAL KIZILKAYA’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Valimiz Sayın Dr. Kemal KIZILKAYA, kurum ziyaretleri kapsamında İl Müdürlüğümüze ziyarette bulundular. 

 

İl Müdürümüz Necmettin YOLDAŞ ve İl Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri tarafından karşılanan Valimiz Sayın Dr. Kemal KIZILKAYA, toplantı salonunda İl Müdürümüz YOLDAŞ’ tan İlimizde tarım ve hayvancılık alanında devam eden ve uygulanacak olan projeler, kırsal kalkınma yatırımları ve Bakanlığımız desteklemeleri hakkında bilgi aldı.

 

Valimiz Sayın Dr. KIZILKAYA, ziyareti esnasında çalışmalarında başarı gösteren personele teşekkür belgelerini takdim etti. Ardından yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Geride kalan bir yılın muhasebesini yaparken 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz” diyerek ziyareti son buldu.

İl Müdürümüz ziyaret sonunda, Sayın Valimize yapmış oldukları nazik ziyaretten ve Bilecik tarım ve hayvancılığına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.